Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- звукові ефекти (сигнал на кермі)
- передні колеса повертаються
- зручний багажник під сидінням
- висока спинка, на яку малюк може спиратися
- максимальне навантаження: 30 кг
- батьківська ручка
- підставка для ніг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 75 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 89 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Ручка для батьків |
| Ширина | 53 см |
| Тип | Машинка-каталка |
| Упаковка | Полиэтилен |
| Основні | |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 529 ₴




