Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобіль виготовлений з литого пластику з металевими вставками. Задня спинка є ручкою для розвантаження КАМАЗу. Вага машини 2,65 кг. Висота сидіння – 23 см, Довжина – 75 см, ширина – 27 см, висота-30 см. Упаковка: ПВХ пакет. Дитина сидячи на стільчику відштовхуватиметься ніжками і переміщатиметься.
Наявність кольорів уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 23 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 75 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Машинка-каталка |
- Ціна: 799 ₴




