Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Толокар має реалістичним дизайном цієї машини. Щоб почати рух, дитині потрібно відштовхнутися ногами від землі, регулюючи напрямок руху кермом. Машинка виготовлена з ударостійкого пластику, всі краї закруглені, сидіння - широке. Толокар оснащений зручним сидінням, під ним є місце для іграшок. Допустиме навантаження: до 30 кг Висота від підлоги до сидіння: 24 см. Вага 3,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 30 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 66 см |
| Колір | Салатний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка-каталка |
- Ціна: 779 ₴


