Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка дуже якісна, вона зроблена з міцного полімеру, не має запаху і зовсім не токсична. Каталка стійка завдяки колесам, які мають оптимальний розмір (ширина і товщина) і надають їй легкий хід. Кермо толокара оснащений музичної кнопкою звукового сигналу. Фари світяться. Для комфорту дитини є знімна спинка (на неї дитина може спиратися ліктем сидячи або використовувати як ручку-опору і штовхати машинку); під сидінням відкривається багажник для іграшок. Капот відкривається, хромовані диски. Батарейки в комплект не входять.
Особливості:
- світлові ефекти (світлодіодні передні і задні фари)
- звукові ефекти (запуск і робота двигуна, сигнал, установка і зняття c сигналізації, 3 види сирени різних спеціальних служб)
- висока спинка, на яку малюк може спиратися
- місткий відсік для дрібних іграшок під відкидним сидінням толокара
- для зручності малюка сидіння толокара зроблена рельєфним, імітує його прошивку
- максимальне навантаження: 30 кг
- висота до сидіння: 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Colorplast |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 46 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 64 см |
| Колір | Салатний |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Машинка-каталка |
- Ціна: 829 ₴


