Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мотоцикл-каталка з ручкою для перенесення. Має великі колеса з протекторами діаметром 21 см, на мотоциклі напис "Racing Sport". Під час повороту переднє колесо також крутиться. мотоцикл має зручне сидіння. Мотоцикл без музики.
Мотоцикл виготовлений з якісного, нетоксичного пластику в яскравих кольорах. Завдяки тому, що мотоцикл дуже компактний, його зручно зберігати і брати на дитячий майданчик, щоб крихітка завжди могла покататися на своєму особистому байці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 67 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 52 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Мотоцикл |
| Ширина | 32 см |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 25 |
- Ціна: 679 ₴



