Трицикл - це транспортний засіб на трьох колесах, до якого можна сміливо віднести цей ний мотоцикл. Триколісний велосипед «Трицикл» являє собою ідеальний засіб пересування для маленьких непосид. Завдяки широким заднім колесам він неймовірно стійкий як на бетонній або асфальтовій доріжці, так і на землі. Це дозволяє використовувати його маленьким водіям в якості каталки. А коли малюк навчиться крутити педалі - це поліцейський байк стане для нього відмінним розвагою. Поворот керма забезпечує зміну напряму руху: переднє колесо повертається слідом за кермом. Спинка за сидінням не тільки виконує своє пряме призначення - підтримує спину пасажира, але і другорядне: її зручно піднімати велосипед батькам, наприклад, по сходинках.
Великий передній щиток c фарою і зручна спинка, яку можна використовувати для перенесення трицикла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3.28 кг |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 51 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 25 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка-каталка |
| Колір | Чорний з блакитним |
- Ціна: 789 ₴





