Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний велосипед-каталка "Трицикл" - класичний триколісний велосипед з педалями на передньому колесі. У іграшки великий передній щиток з фарою і особливо зручне сидіння. Широкі задні колеса роблять його надзвичайно стійким навіть у випадку наїзду на перешкоду. Корпус яскравого синього кольору в популярному дизайні "Police". Висота сидіння 31 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.95 кг |
| Колір | Синій |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 25 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка-каталка |
- Ціна: 899 ₴




