Детский мотоцикл Орион — это ный байк с сигналом, для мальчиков и девочек. Его ьный дизайн впечатляет не только детей но и взрослых. Благодаря широким колёсам модель очень устойчива, поэтому её можно рекомендовать даже тем деткам, которые не умеют держать равновесие.
Мотоцикл-каталка виготовлена з міцного, екологічно чистого пластику , що володіє високими характеристиками. При зіткненні з ним, алергії або подразнення шкіри не виникає. Фарба на сонці не вигоряє і не блякне, а сам байк виглядає свіжим і акуратним.
Каталка сприяє розвитку мускулатури ніг у дітей і вчить добре орієнтуватися на місцевості. Швидко пересуваючись на байку дитина вчиться логічно мислити і швидко приймати рішення.
Особливості: звуковий сигнал на кермі (українською мовою), широкі стійкі колеса діаметром 20 см, зручне сидіння, переднє колесо повертається за допомогою керма, максимальне навантаження - 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оріон |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 2 років |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 30 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка-каталка |
| Основні атрибути | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Мова | Український |
- Ціна: 459 ₴


