
Набір для створення прикрас 4M Сніжинки (00-04696)
370 ₴
- В наявності
- Код: 00-04696
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Станьте автором ьної прикраси з намистин із набором для творчості від 4М! Створіть намистини з малюнками сніжинок із заготовок. У вас вийде два красивих браслети і намисто з морозними візерунками. Зробіть один браслет для себе, а другий подаруйте подружці!
Для рукоділля вам потрібна духовка. Розфарбуйте заготовки намистин олівцями з набору на свій смак і запікайте згідно з інструкцією. Користуйтеся духовкою під наглядом дорослих. Під впливом високої температури намистини, як за помахом чарівної палички, зменшаться і затвердіють. Зберіть із них прикраси. У наборі ви знайдете ланцюжки, застібки і з’єднувальні кільця. Додатково для збирання вам потрібні ножиці та маленькі плоскогубці.
Пакувальну коробку можна перетворити на органайзер для зберігання прикрас. Встановіть у ній пластикові перегородки і складіть ваші коштовності.
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам від 8 років молодшої школи. Рукоділля допоможе дітям розвинути уважність, фантазію, колірне сприйняття, проявити свої творчі здібності, потренувати дрібну моторику.
У наборі
Для рукоділля вам потрібна духовка. Розфарбуйте заготовки намистин олівцями з набору на свій смак і запікайте згідно з інструкцією. Користуйтеся духовкою під наглядом дорослих. Під впливом високої температури намистини, як за помахом чарівної палички, зменшаться і затвердіють. Зберіть із них прикраси. У наборі ви знайдете ланцюжки, застібки і з’єднувальні кільця. Додатково для збирання вам потрібні ножиці та маленькі плоскогубці.
Пакувальну коробку можна перетворити на органайзер для зберігання прикрас. Встановіть у ній пластикові перегородки і складіть ваші коштовності.
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам від 8 років молодшої школи. Рукоділля допоможе дітям розвинути уважність, фантазію, колірне сприйняття, проявити свої творчі здібності, потренувати дрібну моторику.
У наборі
- Заготівки намистин – 35 шт.
- Кольорові олівці – 3 шт.
- Пластикові перегородки – 3 шт.
- Металеві ланцюжки – 3 шт.
- Застібки – 3 шт.
- Набір сполучних кілець – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 3 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04696 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 32 |
| Кількість елементів (шт.) | 3 |
| Матеріал | інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046963 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 370 ₴





