
Набір для створення прикрас 4M Мода (00-04698)
382 ₴
- В наявності
- Код: 00-04698
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змайструєте три модних браслети із саморобних намистин з орнаментами з набору для творчості від 4М! Спеціальні заготовки з комплекту потрібно розфарбувати і запекти в духовці, а потім зібрати у ні браслети за допомогою ланцюжків, застібок і сполучних кілець. Подаруйте подрузі на знак вашої дружби браслет, створений власноручно!
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам від 8 років молодшої школи. Створення намистин і браслетів допоможе розвинути уважність, фантазію, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, потренувати дрібну моторику, підвищити емоційне благополуччя.
Заняття рукоділлям із набором 4М – це просто і цікаво. У наборі ви знайдете всі необхідні деталі для створення намистин і браслетів. Додатково потрібні духовка, ножиці та маленькі плоскогубці. Фантазуйте і розфарбуйте заготовки намистин олівцями з набору або своїми. Під наглядом дорослих запечіть заготовки на деку з фольгою згідно з інструкцією. Під впливом гарячого повітря пластикові намистини зменшаться і затвердіють, кольори стануть насиченішими. Зберіть модні намистини у прикраси за схемами з набору від 4М. Використовуйте маленькі плоскогубці, щоб закріпити ланцюжки, застібки і сполучні кільця.
Коробка з набору стане ьною скринькою для зберігання прикрас. Встановіть три пластикові перетинки і складіть у коробочку дрібнички, прикраси та олівці.
У наборі
Набір із серії Crafts буде цікавий дівчатам від 8 років молодшої школи. Створення намистин і браслетів допоможе розвинути уважність, фантазію, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, потренувати дрібну моторику, підвищити емоційне благополуччя.
Заняття рукоділлям із набором 4М – це просто і цікаво. У наборі ви знайдете всі необхідні деталі для створення намистин і браслетів. Додатково потрібні духовка, ножиці та маленькі плоскогубці. Фантазуйте і розфарбуйте заготовки намистин олівцями з набору або своїми. Під наглядом дорослих запечіть заготовки на деку з фольгою згідно з інструкцією. Під впливом гарячого повітря пластикові намистини зменшаться і затвердіють, кольори стануть насиченішими. Зберіть модні намистини у прикраси за схемами з набору від 4М. Використовуйте маленькі плоскогубці, щоб закріпити ланцюжки, застібки і сполучні кільця.
Коробка з набору стане ьною скринькою для зберігання прикрас. Встановіть три пластикові перетинки і складіть у коробочку дрібнички, прикраси та олівці.
У наборі
- Заготовки намистин – 35 шт.
- Кольорові олівці – 3 шт.
- Пластикові перетинки – 3 шт.
- Металеві ланцюжки – 3 шт.
- Застібки – 3 шт.
- Набір сполучних кілець – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 3 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 11 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04698 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 32 |
| Кількість елементів (шт.) | 3 |
| Матеріал | інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156046987 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 382 ₴



