Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грайте у своїй творчій майстерні, одночасно вивчаючи англійську з набором для творчості від 4М. Тут ви знайдете 26 формочок у вигляді букв, різнокольорову пластичну масу і качалку. Проведіть час весело та з користю! Запам'ятовуйте, як називається кожна буква, збирайте із різнокольорових літер слова англійською.
Підготуйте рівну поверхню для ігор, устеліть її клейонкою. Візьміть кульку пластичної маси з набору, розкачайте качалкою і сформуйте букву. Викладайте слова, а після – помістіть пластичну масу назад у баночки.
Набір із серії Thinking Kits буде цікавий дітям дошкільного віку від 4 років. Із ним дитина зможе розвинути уяву, проявити свої творчі здібності, потренує дрібну моторику, весело проведе час.
У наборі
Підготуйте рівну поверхню для ігор, устеліть її клейонкою. Візьміть кульку пластичної маси з набору, розкачайте качалкою і сформуйте букву. Викладайте слова, а після – помістіть пластичну масу назад у баночки.
Набір із серії Thinking Kits буде цікавий дітям дошкільного віку від 4 років. Із ним дитина зможе розвинути уяву, проявити свої творчі здібності, потренує дрібну моторику, весело проведе час.
У наборі
- Форми у вигляді букв – 26 шт.
- Різнобарвна пластична маса в баночках – 4 шт.
- Пластикова качалка – 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04714 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 4+ |
| Вік дітей до, років | 6 |
| Вікова група | Від 4 років |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 26 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Thinking Kits |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047144 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 561 ₴



