
Набір для розфарбовування магнітів 4M Єдинороги (00-04740)
484 ₴
- В наявності
- Код: 00-04740
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Творча майстерня – тематика наборів 4М, яка допомагає розвинути талант і втілити ідеї у вигляді красивих виробів. Ви розфарбуєте 10 квадратних плиток із гіпсу розміром 4,5 см, і перетворити їх на яскраві магніти. За допомогою трафарету юні художники створять картинки з єдинорогами, веселками та зірочками. Прикрасьте магнітами холодильник або подаруйте їх друзям!
У наборі для творчості ви знайдете фарби шести базових кольорів. Змішуйте їх відповідно до інструкції, щоб отримати додаткові відтінки. Підготуйте своє робоче місце, застеливши його клейонкою або газетами, та одягніть старий одяг. За допомогою олівця перенесіть малюнки з трафаретів на плиточки. Розфарбуйте їх за допомогою пензлика з набору, закріпіть на звороті клейкі магніти.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Розфарбовуючи магніти, дитина проявить свої творчі здібності, потренує дрібну моторику і весело проведе час.
У наборі
У наборі для творчості ви знайдете фарби шести базових кольорів. Змішуйте їх відповідно до інструкції, щоб отримати додаткові відтінки. Підготуйте своє робоче місце, застеливши його клейонкою або газетами, та одягніть старий одяг. За допомогою олівця перенесіть малюнки з трафаретів на плиточки. Розфарбуйте їх за допомогою пензлика з набору, закріпіть на звороті клейкі магніти.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Розфарбовуючи магніти, дитина проявить свої творчі здібності, потренує дрібну моторику і весело проведе час.
У наборі
- Гіпсові плитки – 10 шт.
- Трафарет – 1 шт.
- Магніти для наклеювання – 10 шт.
- Набір фарб – 1 шт.
- Пензлик – 1 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 18 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04740 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 8505199000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | метал, інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047403 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 484 ₴






