Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прикрасьте свою кімнату ламповою гірляндою з набором для творчості від 4М. Ви самостійно оформите гірлянду з лампочок за допомогою паперових квітів і круглих плафончиків.
Створіть новий шедевр у своїй творчій майстерні. Додатково вам потрібні дві батарейки АА. З'єднайте основу, пелюстки квітки і ковпачок навколо кожної з восьми лампочок гірлянди. Закріпіть двосторонню клейку основу з пінопласту. Прикрасьте гірляндою дзеркало, шафу або поличку біля ліжка. Вставте батарейки і милуйтеся гарним світінням.
Набір із серії KidzMaker буде цікавий дівчатам дошкільного віку від 5 років. Збирання гірлянди допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, підвищити емоційне благополуччя.
У наборі
Основи для лампочок – 8 шт.
Ковпачки для лампочок – 8 шт.
Гірлянда з 8 лампочками – 1 шт.
Шаблон із 8 квітками – 1 шт.
Двосторонні клейкі основи з пінопласту – 8 шт.
Інструкція – 1 шт.Прикрасьте свою кімнату ламповою гірляндою з набором для творчості від 4М. Ви самостійно оформите гірлянду з лампочок за допомогою паперових квітів і круглих плафончиків.
Створіть новий шедевр у своїй творчій майстерні. Додатково вам потрібні дві батарейки АА. З'єднайте основу, пелюстки квітки і ковпачок навколо кожної з восьми лампочок гірлянди. Закріпіть двосторонню клейку основу з пінопласту. Прикрасьте гірляндою дзеркало, шафу або поличку біля ліжка. Вставте батарейки і милуйтеся гарним світінням.
Набір із серії KidzMaker буде цікавий дівчатам дошкільного віку від 5 років. Збирання гірлянди допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, підвищити емоційне благополуччя.
У наборі
Створіть новий шедевр у своїй творчій майстерні. Додатково вам потрібні дві батарейки АА. З'єднайте основу, пелюстки квітки і ковпачок навколо кожної з восьми лампочок гірлянди. Закріпіть двосторонню клейку основу з пінопласту. Прикрасьте гірляндою дзеркало, шафу або поличку біля ліжка. Вставте батарейки і милуйтеся гарним світінням.
Набір із серії KidzMaker буде цікавий дівчатам дошкільного віку від 5 років. Збирання гірлянди допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, підвищити емоційне благополуччя.
У наборі
Основи для лампочок – 8 шт.
Ковпачки для лампочок – 8 шт.
Гірлянда з 8 лампочками – 1 шт.
Шаблон із 8 квітками – 1 шт.
Двосторонні клейкі основи з пінопласту – 8 шт.
Інструкція – 1 шт.Прикрасьте свою кімнату ламповою гірляндою з набором для творчості від 4М. Ви самостійно оформите гірлянду з лампочок за допомогою паперових квітів і круглих плафончиків.
Створіть новий шедевр у своїй творчій майстерні. Додатково вам потрібні дві батарейки АА. З'єднайте основу, пелюстки квітки і ковпачок навколо кожної з восьми лампочок гірлянди. Закріпіть двосторонню клейку основу з пінопласту. Прикрасьте гірляндою дзеркало, шафу або поличку біля ліжка. Вставте батарейки і милуйтеся гарним світінням.
Набір із серії KidzMaker буде цікавий дівчатам дошкільного віку від 5 років. Збирання гірлянди допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику, колірне сприйняття, проявити творчі здібності, підвищити емоційне благополуччя.
У наборі
- Основи для лампочок – 8 шт.
- Ковпачки для лампочок – 8 шт.
- Гірлянда з 8 лампочками – 1 шт.
- Шаблон із 8 квітками – 1 шт.
- Двосторонні клейкі основи з пінопласту – 8 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04742 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9405300000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 2 |
| Матеріал | папір, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047427 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 9 ₴




