
Набір для створення прикрас 4M Браслети з намистин (00-04751)
701 ₴
- В наявності
- Код: 00-04751
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер браслети дружби можна плести не лише з ниток! Спробуйте новий підхід із набором для творчості від 4М. У ньому ви знайдете спеціальний інструмент, за допомогою якого створювати браслети буде просто і цікаво! Єдине, що вам знадобиться – це ножиці.
Дайте волю фантазію або використовуйте вже готові схеми візерунків. Браслети можуть бути різної ширини залежно від розміру намистин: міні, маленькі, середні. Створіть атмосферу творчої майстерні: увімкніть настільну лампу, розкладіть намистини і приготуйтеся творити. Комбінуйте кольори і вигадуйте назви для своїх дизайнерських прикрас! У вас вийде 10 різнокольорових браслетів.
Набір із серії KidzMaker допоможе дитині розвинути дрібну моторику, сприйняття кольорів і творчі здібності. Яскраві браслети можна подарувати друзям, родині або носити одночасно кілька штук!
У наборі
Дайте волю фантазію або використовуйте вже готові схеми візерунків. Браслети можуть бути різної ширини залежно від розміру намистин: міні, маленькі, середні. Створіть атмосферу творчої майстерні: увімкніть настільну лампу, розкладіть намистини і приготуйтеся творити. Комбінуйте кольори і вигадуйте назви для своїх дизайнерських прикрас! У вас вийде 10 різнокольорових браслетів.
Набір із серії KidzMaker допоможе дитині розвинути дрібну моторику, сприйняття кольорів і творчі здібності. Яскраві браслети можна подарувати друзям, родині або носити одночасно кілька штук!
У наборі
- Інструмент для плетіння – 1 шт.
- Намистини різних розмірів – 300 шт.
- Мотузка – 4 шт.
- Моток ниток – 1 шт.
- Присоска – 2 шт.
- Інструкція – 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-04751 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Матеріал | тек, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | KidzMaker |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156047519 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 701 ₴



