Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна іграшка-каталка серії PolarB для малюків від 1,5 року. Виконана у вигляді милої тварини на чотирьох колесах зі шнурком, пофарбована в пастельні кольори.
Для виготовлення каталки використана якісна деревина і безпечні барвники. Всі краї та деталі ретельно відшліфовані. Іграшка-каталка відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
Для виготовлення каталки використана якісна деревина і безпечні барвники. Всі краї та деталі ретельно відшліфовані. Іграшка-каталка відповідає стандартам безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 15 см |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44001 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Серія | PolarB |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6971608440014 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴









