Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як підтримати малюка, який щойно навчився ходити? У цьому може допомогти каталка Лисиця Viga Toys серії PolarB!
Миловидна лисичка-каталка виготовлена з гладко відшліфованої деревини з використанням безпечних нетоксичних барвників. Ця розвиваюча іграшка проста і водночас естетично досконала – мімішна, кумедна, виконана в пастельних персикових тонах.
Лисичка-каталка PolarB оснащена 4 міцними колесами та шнурком. Вона стане надійним другом та підтримкою для малюка переддошкільного віку, який щойно почав робити свої перші кроки та потребує розвитку координації рухів. Ця проста дерев’яна іграшка навчить його тримати рівновагу, допоможе закріпити навички ходіння, змотивує активно рухатися.
Катаючи лисичку, дитина освоїть нові рухи, наприклад, повороти на місці, ходіння задом наперед, поступово запам’ятає, де ліво та право. Пізнання світу з такою каталкою на мотузочці буде проходити весело та приємно!
Лисичку-каталку PolarB можна сміливо використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Усі іграшки Viga Toys міцні, довговічні, продумані, відповідають високим стандартам якості – європейському EN71 та американському ASTM.
Миловидна лисичка-каталка виготовлена з гладко відшліфованої деревини з використанням безпечних нетоксичних барвників. Ця розвиваюча іграшка проста і водночас естетично досконала – мімішна, кумедна, виконана в пастельних персикових тонах.
Лисичка-каталка PolarB оснащена 4 міцними колесами та шнурком. Вона стане надійним другом та підтримкою для малюка переддошкільного віку, який щойно почав робити свої перші кроки та потребує розвитку координації рухів. Ця проста дерев’яна іграшка навчить його тримати рівновагу, допоможе закріпити навички ходіння, змотивує активно рухатися.
Катаючи лисичку, дитина освоїть нові рухи, наприклад, повороти на місці, ходіння задом наперед, поступово запам’ятає, де ліво та право. Пізнання світу з такою каталкою на мотузочці буде проходити весело та приємно!
Лисичку-каталку PolarB можна сміливо використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Усі іграшки Viga Toys міцні, довговічні, продумані, відповідають високим стандартам якості – європейському EN71 та американському ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44002 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Серія | PolarB |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | рожевий, білий |
| Штрихкод | 6971608440021 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 35 ₴









