Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір квадратних дерев'яних елементів із великими літерами англійського алфавіту на магнітах, 40 штук. Підходить для гри і навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. У комплекті тканинний мішок для зручного зберігання.
Набір для розвитку когнітивних здібностей, пам'яті, зорово-моторної координації. Дидактичний матеріал для групових занять вдома, у школі, дитсадку, центрі розвитку.
Для виготовлення використана якісна деревина, безпечні барвники і клей. Усі краї та деталі ретельно відшліфовані. Продукція Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки: європейському EN71, американському ASTM.
Набір для розвитку когнітивних здібностей, пам'яті, зорово-моторної координації. Дидактичний матеріал для групових занять вдома, у школі, дитсадку, центрі розвитку.
Для виготовлення використана якісна деревина, безпечні барвники і клей. Усі краї та деталі ретельно відшліфовані. Продукція Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки: європейському EN71, американському ASTM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 26 см |
| Тип | Мішок |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | тканинний мішок |
| Артикул | 50588 |
| Вага | 0.7 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 8505199000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 40 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, тек |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 4х4х1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Відповідає концепції НУШ | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Алфавіт і лист |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | зелений, бежевий |
| Штрихкод | 6934510505882 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 864 ₴





