Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як правильно закріпити дерев'яну дошку для навчання? Для цього вам знадобиться спеціальна рамка-основа. Вона була розроблена для кріплення настінних розвиваючих дошок для дітей від 3 років, на яких малюки вчаться писати та малювати. Рамка-основа надійно кріпиться на стіну і дає можливість міняти навчальні дошки.
До цієї настінної рамки-основи підходять безліч різних наборів для навчання письму та малюванню, а саме:
- написання великих літер (артикул 50857),
- написання малих літер (50858),
- написання цифр (50859),
- малювання фігур (50860),
- малювання візерунків (50863),
- малювання тварин (50864).
Рамка для дошок виготовлена з деревини. Вона міцна, довговічна, проста у використанні.
Настінна рамка-основа та навчальні дошки, що до неї кріпляться, відповідають концепції НУШ, підходять для інклюзивної освіти. Рекомендовані для дитячих садків, центрів розвитку, шкіл.
До цієї настінної рамки-основи підходять безліч різних наборів для навчання письму та малюванню, а саме:
- написання великих літер (артикул 50857),
- написання малих літер (50858),
- написання цифр (50859),
- малювання фігур (50860),
- малювання візерунків (50863),
- малювання тварин (50864).
Рамка для дошок виготовлена з деревини. Вона міцна, довговічна, проста у використанні.
Настінна рамка-основа та навчальні дошки, що до неї кріпляться, відповідають концепції НУШ, підходять для інклюзивної освіти. Рекомендовані для дитячих садків, центрів розвитку, шкіл.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50855 |
| Вага | 2.1 кг |
| Вага (кг) | 2 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9610000000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Відповідає концепції НУШ | 1 |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6934510508555 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 1 248 ₴



