Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскрава іграшка у вигляді забавного динозавра. Якщо доторкнутися ззаду, динозавр поїде і заграє музика. Також можна возити іграшку як каталку. Є мелодії та звукові ефекти, без слів. Іграшка відповідає стандартам якості та безпеки: EN71 (європейський), ASTM (американський). Працює від 3 батарейок ААА (не в комплекті).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 19 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 15 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6110A |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Да |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Звуки/молодоїди | Да |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість батарейок | 3 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Музичні іграшки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Музика |
| Тип | Товар |
| Тип використовуваних батарейок | AAA |
| Упаковка | Відкрита коробка |
| Штрихкод | 6944167157884 |
| Мова пісень/слів | без слів |
| ы | Hola Toys |
- Ціна: 559 ₴





