
Набір дерев'яних пазлів Viga Toys Джунглі 4 в 1, 48 ел. (50068)
430 ₴
- В наявності
- Код: 50068
Чи можна збирати пазли і водночас вивчати різних тварин? Так, якщо у вас є набір пазлів від Viga Toys Джунглі!
Ця розвиваюча іграшка для дітей від 3 років познайомить малюка з чотирма африканськими тваринами. Їх зображення можна зібрати як окремо, так і разом – з’єднати всі 48 елементів в одну велику картинку.
У наборі 4 дерев’яні пазли, кожний з яких дозволяє скласти якусь африканську тварину – лева, бегемота, мавпу, слона. Усі зображення кольорові та насичені. Складові частини великі, виготовлені з гладко відшліфованого дерева.
Дерев’яні пазли – один із матеріалів для методики Монтессорі. Вони стимулюють розумову діяльність, сприяють розвитку посидючості, зосередженості, уважності.
Набір пазлів Джунглі від Viga Toys рекомендований для дошкільнят. Комплект не лише розширює кругозір і розвиває дрібну моторику, але й вчить дитину мислити логічно, знаходити співвідношення частин і цілого, а ще легко пізнавати світ в ігровій формі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 5 см |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 50068 |
| Вага | 0.4 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 48 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, метал |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510500689 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 430 ₴



