Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Враховуючи любов сучасних дітей до інтерактивних пристроїв, можна не сумніватися, що дитині дуже сподобається запропонована модель. Оволодіння новими знаннями та навичками буде проходити в максимально зручній формі.
Яскравий навчальний плакат містить цікаві ігри, інформацію, а також завдання для дітей українською мовою.
Характеристик:
- 33 звуку тварин
- літери
- 85 питань
- цифри і кольори
- вірші
- гра на увагу
- та ін.
Розмір плаката 49-55 см .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Український |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 26 мм |
| Довжина упаковки | 44 мм |
| Ширина упакування | 3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 349 ₴



