
Навчальний плакат "Азбука - Суто Українська" українська мова, ТМ Країна іграшок (PL-719-28)
349 ₴
- Немає в наявності
- Код: PL-719-28
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний, навчальний плакат "Оздоблення" допоможе дитині в ігровій формі вивчити українські літери, звуки, віршики, цифр і допоможе навчитися назв кольору.
Функції:
- вивчення букв, звуків (голосні та приголосні), слів,
- гра "Знайди зображення",
- екзамен,
- цифри та геометричні фігури.
Розмір плаката: 45-60 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Країна іграшок |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Український |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 23 мм |
| Довжина упаковки | 49 мм |
| Ширина упакування | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 349 ₴


