
Надувний велюровий матрац синій Intex, 191х76х25 (64756)
479 ₴
- В наявності
- Код: 64756
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний велюровий матрац-ліжко Intex — хороше рішення для мандрівників, що люблять комфорт.
У складеному вигляді він легко поміщається в рюкзак, а в надутому замінює зручне ліжко. Покладіть його в намет, полежіть на ньому на траві або на пляжі. Завдяки тому, що матрац не промокає, його з таким же успіхом можна використовувати і для плавання. Він швидко сохне.
І ось уже знову готова ліжко для дому. На ньому дуже зручно спати, не боячись болю в спині. Велюрове покриття не дає зісковзнути простирадлі, як це може статися із звичайними надувними матрацами. А насичений синій колір робить його непомітним і вписується в будь-який інтер'єр.
Розмір: 191х76х25 див. Розмір упаковки: 30,5 x 9 x 24 см
Упаковка: коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 479 ₴


