Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якщо в дитинстві ви мріяли про килим-літак з мультфільмів, то цей пляжний матрац ваш вибір. На жаль, він не зможе прокотити хмарами, але запросто втримає вас і ще пару дорослих або дітей на водній гладі.
Для більшої безпеки він складається з двох повітряних камер, по периметру має чотири невеликі конектори, за допомогою яких можна прив'язати матрац "Гігант" Intex до іншого надувного виробу. Матрац виготовлений із ПВХ товщиною 0,50 мм. Розмір виробу 290*213 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних камер | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 213 мм |
- Ціна: 1 059 ₴





