Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувне крісло-шезлонг для плавання "Блиск" незвичайної форми і більше схожа на булочку. Воно ергономічно, добре підтримує і стегна і спину. Крім того, крісло забезпечене двома підстаканниками, щоб завжди мати при собі напої, і двома міцними, пластиковими ручками.
Максимальне навантаження 100 кг Розмір 152х99 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 160 |
| Матеріал | Вініл |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |
| Розміщення | На вулиці |
- Ціна: 439 ₴




