Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розумний робот, який змінює шлях руху, коли стикається з перешкодою. Не вимагає програмування і управління. Набір дає уявлення про штучним інтелектом і робототехніки, допомагає розвинути навички конструювання, логічного мислення, інтерес до точних наук.
Після складання розумного робота, дитина може побудувати лабіринт з підручних засобів (книг, коробок, іграшок) і спостерігати як робот вміло вибирається з нього.
Як рухається розумний робот?
Розумний робот пересувається за рахунок обертається всередині сфери. Коли мотор працює, центр ваги сфери злегка зміщується. Якщо робот стикається з перешкодою, сфера не може рухатися вперед, але продовжує обертатися і повертатися в різні боки, поки знову не почне рух вперед.
В комплекті: 1 кришка, 1 підставка, 2 осі: велика (з одиночної шестернею) і маленька, 1 металевий грузик, 1 кришка для батарейного відсіку, 1 корпус, 1 кришка корпусу для мотора, 1 довгий гвинт, короткі гвинти, 2 ковпачка затиску, 1 мотор з приєднаними дротами і черв'ячним колесом, 2 півсфери: з отвором для перемикача і без нього, 1 м'яке пластикове кільце, інструкція.
Для роботи розумного робота буде потрібно 1 пальчикова батарейка типу АА (не в комплекті).
Після складання розумного робота, дитина може побудувати лабіринт з підручних засобів (книг, коробок, іграшок) і спостерігати як робот вміло вибирається з нього.
Як рухається розумний робот?
Розумний робот пересувається за рахунок обертається всередині сфери. Коли мотор працює, центр ваги сфери злегка зміщується. Якщо робот стикається з перешкодою, сфера не може рухатися вперед, але продовжує обертатися і повертатися в різні боки, поки знову не почне рух вперед.
В комплекті: 1 кришка, 1 підставка, 2 осі: велика (з одиночної шестернею) і маленька, 1 металевий грузик, 1 кришка для батарейного відсіку, 1 корпус, 1 кришка корпусу для мотора, 1 довгий гвинт, короткі гвинти, 2 ковпачка затиску, 1 мотор з приєднаними дротами і черв'ячним колесом, 2 півсфери: з отвором для перемикача і без нього, 1 м'яке пластикове кільце, інструкція.
Для роботи розумного робота буде потрібно 1 пальчикова батарейка типу АА (не в комплекті).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 8 років |
| Довжина | 24 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Ширина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03272 |
| Батарейки входять до комплекту | Ні. |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007500 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Кількість батарейок | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Наукові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | KidzRobotix |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Робототехніка |
| Тип використовуваних батарейок | AA |
| Штрихкод | 4893156032720 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 581 ₴






