
Набір для творчості 4M Чарівні єдинороги 4 в 1 (00-05536)
989 ₴
- В наявності
- Код: 00-05536
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть свою чарівну країну єдинорогів із цим великим набором для творчості від 4M. Завдяки комплекту можна зробити і розфарбувати 6 магнітів, 2 картини з піску і вітраж із бісеру, щоб прикрасити вікно. Додається інструкція з детальним описом занять і малюнками.
КОМПЛЕКТАЦІЯ: 1 шаблон із 6 формами, 1 пакет із гіпсовим порошком, 1 прогумована магнітна смужка, 6 фарб, 1 пензель, 2 заготовки для пісочних картин із клейкою основою, 2 рами для картин, 6 трубочок із кольоровим блискучим піском, 1 прозора заготовка для вітража, 4 упаковки різнокольорового бісеру, 1 тюбик клею, моток ниток, шаблон із 6 картками єдинорогів, докладна інструкція.
ТВОРЧЕ ЗАНЯТТЯ 1: МАГНІТИ ВЛАСНОРУЧ
Вам знадобляться з набору: шаблон із 6 формами, 1 пакет із гіпсовим порошком, 1 магнітна смужка, фарби, пензлик.
За інструкцією необхідно розчинити пакетики з гіпсом у воді в зазначених пропорціях. Вимішати і залити у форми. Після затвердіння дістати вироби, просушити, розфарбувати. Наклеїти магніти знизу, попередньо розрізавши магнітну стрічку на однакові частини.
В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання різних відтінків, запобіжні заходи.
Із набором дитина може розвинути дрібну моторику, художні навички, набути впевненості в своїх здібностях. Магніти прикрасять холодильник або стануть ьними подарунками для друзів і близьких.
ТВОРЧЕ ЗАНЯТТЯ 2: КАРТИНИ ІЗ КОЛЬОРОВОГО ПІСКУ
Вам знадобляться з комплекту: 2 заготовки для пісочних картин із клейкою основою, 2 рами для картин і 6 трубочок з кольоровим блискучим піском.
Відокремлюйте по шматочку захисну плівку з клейкої основи на заготівці та акуратно посипайте кольоровим піском із трубочок. Починайте з центру заготовки і рухайтеся до країв, намагайтеся не змішувати пісок різних кольорів. Вставте готові картини в рамки і прикрасьте ними кімнату.
Набір розвиває дрібну моторику рук, точність роботи руками, зорово-моторну координацію, творчі здібності, посидючість, концентрацію уваги, колірне сприйняття. Робота з натуральним матеріалом (піском) знімає психологічну напругу, зміцнює емоційне благополуччя.
ТВОРЧЕ ЗАНЯТТЯ 3: ВІТРАЖ ІЗ БІСЕРУ
Вам знадобиться з комплекту: 1 прозора заготовка для вітража, 4 упаковки різнобарвного бісеру, 1 тюбик клею і 1 шматочок нитки.
1. Вкривайте клеєм секції заготовки і посипайте бісером по черзі, одна за одною.
2. Не робіть отвір у пакеті з бісером занадто великим, щоб регулювати кількість намистин, що висипаються. Розподіліть рівномірно на вкритій клеєм частині заготовки. Залиште висихати готову мозаїку на ніч.
3. Щоб завершити виріб, прив'яжіть нитку в верхній його частині для підвішування.
Прикрасьте вікно вітражем ручної роботи і насолоджуйтеся кольоровими відблисками в кімнаті в сонячний день.
ЗАНЯТТЯ 4: ЄДИНОРІГ В ДОПОВНЕНІЙ РЕАЛЬНОСТІ
Вам знадобиться з комплекту: шаблон з 6 картками єдинорогів.
1. Видавіть зображення єдинорогів із шаблону. Складіть нижню частину, щоб зробити підставку.
2. Скачайте додаток AR Unicorns на смартфон або планшет з Google Play або App Store. Відкрийте програму і направте мобільний пристрій на картки єдинорогів, щоб додати їх у доповнену реальність. Зробіть відео, фото з ними і поділіться з друзями по електронній пошті або в соціальних мережах.
Набір для творчості Чарівні єдинороги серії Generic Craft підійде дівчаткам від 5 років, стане чудовим подарунком. Цей розвивальний комплект – справжня творча майстерня з розвагою і розвитком безлічі навичок, та можливістю виготовити 15 виробів власноруч.
КОМПЛЕКТАЦІЯ: 1 шаблон із 6 формами, 1 пакет із гіпсовим порошком, 1 прогумована магнітна смужка, 6 фарб, 1 пензель, 2 заготовки для пісочних картин із клейкою основою, 2 рами для картин, 6 трубочок із кольоровим блискучим піском, 1 прозора заготовка для вітража, 4 упаковки різнокольорового бісеру, 1 тюбик клею, моток ниток, шаблон із 6 картками єдинорогів, докладна інструкція.
ТВОРЧЕ ЗАНЯТТЯ 1: МАГНІТИ ВЛАСНОРУЧ
Вам знадобляться з набору: шаблон із 6 формами, 1 пакет із гіпсовим порошком, 1 магнітна смужка, фарби, пензлик.
За інструкцією необхідно розчинити пакетики з гіпсом у воді в зазначених пропорціях. Вимішати і залити у форми. Після затвердіння дістати вироби, просушити, розфарбувати. Наклеїти магніти знизу, попередньо розрізавши магнітну стрічку на однакові частини.
В інструкції є поради по змішуванню фарб для отримання різних відтінків, запобіжні заходи.
Із набором дитина може розвинути дрібну моторику, художні навички, набути впевненості в своїх здібностях. Магніти прикрасять холодильник або стануть ьними подарунками для друзів і близьких.
ТВОРЧЕ ЗАНЯТТЯ 2: КАРТИНИ ІЗ КОЛЬОРОВОГО ПІСКУ
Вам знадобляться з комплекту: 2 заготовки для пісочних картин із клейкою основою, 2 рами для картин і 6 трубочок з кольоровим блискучим піском.
Відокремлюйте по шматочку захисну плівку з клейкої основи на заготівці та акуратно посипайте кольоровим піском із трубочок. Починайте з центру заготовки і рухайтеся до країв, намагайтеся не змішувати пісок різних кольорів. Вставте готові картини в рамки і прикрасьте ними кімнату.
Набір розвиває дрібну моторику рук, точність роботи руками, зорово-моторну координацію, творчі здібності, посидючість, концентрацію уваги, колірне сприйняття. Робота з натуральним матеріалом (піском) знімає психологічну напругу, зміцнює емоційне благополуччя.
ТВОРЧЕ ЗАНЯТТЯ 3: ВІТРАЖ ІЗ БІСЕРУ
Вам знадобиться з комплекту: 1 прозора заготовка для вітража, 4 упаковки різнобарвного бісеру, 1 тюбик клею і 1 шматочок нитки.
1. Вкривайте клеєм секції заготовки і посипайте бісером по черзі, одна за одною.
2. Не робіть отвір у пакеті з бісером занадто великим, щоб регулювати кількість намистин, що висипаються. Розподіліть рівномірно на вкритій клеєм частині заготовки. Залиште висихати готову мозаїку на ніч.
3. Щоб завершити виріб, прив'яжіть нитку в верхній його частині для підвішування.
Прикрасьте вікно вітражем ручної роботи і насолоджуйтеся кольоровими відблисками в кімнаті в сонячний день.
ЗАНЯТТЯ 4: ЄДИНОРІГ В ДОПОВНЕНІЙ РЕАЛЬНОСТІ
Вам знадобиться з комплекту: шаблон з 6 картками єдинорогів.
1. Видавіть зображення єдинорогів із шаблону. Складіть нижню частину, щоб зробити підставку.
2. Скачайте додаток AR Unicorns на смартфон або планшет з Google Play або App Store. Відкрийте програму і направте мобільний пристрій на картки єдинорогів, щоб додати їх у доповнену реальність. Зробіть відео, фото з ними і поділіться з друзями по електронній пошті або в соціальних мережах.
Набір для творчості Чарівні єдинороги серії Generic Craft підійде дівчаткам від 5 років, стане чудовим подарунком. Цей розвивальний комплект – справжня творча майстерня з розвагою і розвитком безлічі навичок, та можливістю виготовити 15 виробів власноруч.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.52 г |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 37.5 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-05536 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Матеріал | інші |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 4893156055361 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 989 ₴




