Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Навчальний плакат "Вивчаємо час", A-Plus (KD260)
Габарити без упаковки: 55 x 41.3 x 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Мови | Російська |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип | Звуковий плакат |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 41.3 мм |
| Довжина упаковки | 55 мм |
| Ширина упакування | 5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 152 ₴


