Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Описание:
ьные подвесные качели 3 в 1 прекрасно подойдут для детей абсолютно разной возрастной категории.
ьные подвесные качели 3 в 1 прекрасно подойдут для детей абсолютно разной возрастной категории.
Режим 1. Кресло-качалка с ремнем безопасности для детей возрастом от 1.5 до 3-х лет.
Режим 2. Кресло-качалка без Т-образной детали с ремнём безопасности для детей от 3-5 лет.
Режим 3. Сидение для катания для детей от 5 до 12 лет.
Оссобиности:
- Гойдалки виготовлені з пластику й мають незвичайну форму. З боків сидіння, а також в середині встановлені захисні бортики, які малюк буде використовувати в якості власників.
- Сидіння з високою спинкою і зручною сидушкою дозволить дитині відчувати себе комфортно під час катання.
- Встановити гойдалки до місця кріплення можна за допомогою карабінів. Довжину гойдалки можна регулювати завдяки подовженню або зменшення тросса через карабін.
Максимальне навантаження: 30 кг
Діаметр тросів: 10 мм
Максимальна висота тросса: 100 см
Розмір гойдалки: 40 см × 32 см × 40 див.
Розмір сидіння 27х29х35
Упаковка: Пакет. <br>
<br>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фламінго |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Мінімальний вік дитини | 1 лет |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 579 ₴


