
Рюкзак шкільний "GoPack", Kite (GO17-103M)
479 ₴
- В наявності
- Код: GO17-103M
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний, легкий і міцний молодіжний рюкзак із поліестеру чорного кольору. Рекомендований для щоденного використання в межах активного міського життя. Рюкзак має одне велике містке відділення, 2 передніх, 2 бічних і 1 внутрішня кишеня.
Щільна спинка, регульовані лямки та невелика вага роблять рюкзак комфортним і необтяжливим для своїх користувачів. Нічого зайвого в дизайні, тільки модний колір, міцна тканина, яка не втрачає вигляду довгі роки, і надійна фурнітура, яка не підведе!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 460 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Об`єм | 19 л |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M (130 - 145 см) |
- Ціна: 479 ₴





