Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для дівчаток молодшої школи виконаний з міцного поліестеру фіолетового кольору із зображенням принцеси.
Будова рюкзака дозволяє мінімізувати навантаження на дитячий, ще не зміцнілий, хребет. Ортопедична спинка Ergo Kids з "дихаючими" подушечками, анатомічні лямки правильної S-подібної форми сприяють щільному приляганню рюкзака на спині, мінімізують тиск на плечі і хребет дитини, дарують відчуття комфорту і легкості.
- Рюкзак складається з двох просторих відділень, 1 переднього і 2 бічних кишень.
- Внутрішні роздільники для книг і зошитів в основному відділенні дозволяють правильно організувати простір в рюкзаку.
- Рюкзак має м'яку ущільнену ручку.
- Посилене дно легко миється і зберігає стійкість рюкзака.
- Регульовані лямки і невелику вагу, всього 880 г, роблять рюкзак комфортним і необтяжливим для дитини.
- Світловідбиваючі елементи з усіх боків рюкзака забезпечують безпеку на дорозі в темний час доби.
- Тканина пройшла складні тести на зносостійкість і розриви, стійка до впливу зовнішніх факторів.
Матеріал не вигорає під впливом сонячних променів, зберігає свої властивості і зовнішній вигляд надовго. Фурнітура виконана з якісного матеріалу, замки легко і плавно відкриваються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 880 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S (115 - 130 см) |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 799 ₴










