Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для дівчаток молодшої та середньої школи виготовлений із міцної кордури рожевого кольору із зображенням метелика в нижньому кутку. Будова рюкзака дає змогу мінімізувати навантаження на дитячий хребет, що ще не зміцнів. Ортопедична спинка Ergo Kids з повітропроникними подушечками, анатомічні лямки правильної S-подібної форми, нагрудний і поясний ремені сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет дитини, дарують відчуття комфорту та легкості.
- Рюкзак складається з одного просторого відділення, 1 переднього, 1 внутрішнього та 2 бічних кишень, куди легко поміщається пляшка для води.
- Внутрішні роздільники для книг і зошитів в основному відділенні дають змогу правильно організувати простір у рюкзаку.
- Передня кишеня обладнана зручним органайзером із кольорової тканини, що дає змогу систематизувати та легко знаходити в рюкзаку шкільне приладдя та особисті речі дитини. А щоб дитина не втратила ключ від дому, вам достатньо його повісити на ключницю в органайзері.
- Ще одна зручна опція — розклад на внутрішній стінці кришки рюкзака.
- Регульовані лямки та невелика вага, всього 940 г, роблять рюкзак комфортним і необтяжливим для дитини.
- Ще одна новинка — "вушки" внизу рюкзака, у які легко ховається поясний ремінь. Світловідбивні елементи з усіх боків рюкзака гарантують безпеку на дорозі в темну пору доби.
- Рюкзак пошитий із кордури, товстої нейлонової тканини з особливою структурою нитки.
- Тканина з водовідштовхувальним просоченням і з поліуретановим покриттям.
- Матеріал із гарною стійкістю до стирання.
- Фурнітура виготовлена з якісного матеріалу, замки легко та плавно відкриваються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 940 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Cordura |
| Розмір | S (115 - 130 см) |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 999 ₴











