Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий і зручний жіночий рюкзак для повсякденного носіння.
Надійні замки, ручка-петля, 1 відділення, 1 передній, 2 бічні, 3 внутрішні кишені, світла підкладка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 450 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 6 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 21 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Екошкіра |
| Розмір | XS (140-160 см) |
- Ціна: 699 ₴









