
Рюкзак шкільний м'який "Pretty owls", Kite (K18-521S-1)
809 ₴
- В наявності
- Код: K18-521S-1
Рюкзак Kite K18-521S-2 виконаний із поліестеру блакитного кольору із зображенням свят. Має брелок у формі сови.
Ортопедична спинка Ergo Kids з повітропроникними подушечками й анатомічними лямками правильної S-подібної форми сприяють щільному приляганню рюкзака до спини дитини, мінімізують тиск на плечі та хребет. Регульовані лямки та невелика вага, всього 700 г, роблять рюкзак необтяжливим для дитини.
Рюкзак складається з відділення, переднього та 2 бічних кишень (на блискавці та на гумці). Внутрішні роздільники правильно організують простір у рюкзаку. Кольорова підкладка помагає швидко відшукати необхідні речі.
Виріб має зручну ручку-петлю та м'яку ущільнену ручку. Посилене прогумоване дно легко миється і зберігає стійкість рюкзака.
Світловідбивні елементи забезпечують видимість дитини на дорозі в темну пору доби.
Матеріал пройшов складні тести на зносостійкість і розриви, зберігає свої властивості й естетичний зовнішній вигляд тривалий час. Фурнітура якісна, замки легко та плавно відкриваються
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 700 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | S (115 - 130 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 809 ₴










