
Рюкзак дошкільний м'який "Hello Kitty", Kite (K18-535XXS-2)
439 ₴
- В наявності
- Код: K18-535XXS-2
Рюкзак Kite K18-535XXS-2 виконаний із поліестеру бузкового кольору із зображенням зайчика. Яскрава підкладка виробу надає настрою. Зручна форма та казковий дизайн оцінить кожна дитина, адже рюкзак — це скриня для дитячих таємниць.
Ущільнена спинка "повітропроникна" спинка та лямки сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет дитини, дарують відчуття комфорту.
Рюкзак складається з відділення, переднього та 2 бічних кишень, куди поміщається пляшка з водою. Має м'яку ручку-петлю. Посилене дно легко миється і зберігає стійкість рюкзака. Регульовані лямки та невелика вага, всього 240 г, роблять рюкзак необтяжливим для дитини. Світловідбивні елементи гарантують безпеку дитини на дорозі в темну пору доби.
Тканина пройшла складні тести на зносостійкість і розриви, стійка до впливу зовнішніх чинників. Матеріал не блякне, зберігає свої властивості та естетичний зовнішній вигляд тривалий час. Фурнітура якісна, замки легко та плавно відчиняються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 240 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 6 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 19 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 439 ₴








