Рюкзак Kite K18-539XS-2 виконаний із поліестеру синього кольору з яскравою підкладкою. Виріб має щенячі вушка та принт у вигляді щенячих мордочок. Рюкзак — це ще одна іграшка для дитини, яка дає змогу почуватися дорослою.
Ущільнені спинка та лямки сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет дитини, дарують відчуття комфорту та легкості.
Рюкзак складається з просторого відділення, передньої кишені з органайзером і ключницею, внутрішнього та 2 бічних кишень. Має м'яку ручку-петлю. Регульовані лямки та невелика вага, всього 340 г, роблять рюкзак необтяжливим для дитини. Посилене дно легко миється і зберігає стійкість рюкзака.
Світловідбивні елементи гарантують безпеку дитини на дорозі в темну пору доби.
Тканина пройшла складні тести на зносостійкість і розриви, стійка до впливу зовнішніх чинників. Матеріал не блякне, зберігає свої властивості та естетичний зовнішній вигляд тривалий час. Фурнітура якісна, замки легко та плавно відчиняються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 340 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 10 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 7 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 21 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 439 ₴








