
Рюкзак дошкільний м'який "Зайчик", Kite (K18-541XXS-3)
399 ₴
- В наявності
- Код: K18-541XXS-3
Рюкзак Kite K18-541XXS-3 виконаний із поліестеру бірюзового кольору в білий горошок. Рюкзак-зайчик має вушка та хвостик зі штучного рожевого хутра. Якщо ваша дитина дуже хоче хатньої тварини, але немає можливості її завести — подаруйте дитині радість у формі рюкзака Kite.
М'яка спинка та регульовані лямки правильної S-подібної форми сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет дитини, дарують відчуття комфорту.
Рюкзак складається з одного просторого відділення та внутрішньої кишені на липучці. Має м'яку ручку-петлю. Регульовані лямки та невелика вага, лише 155 г, роблять рюкзак необтяжливим для дитини.
Світловідбивні елементи гарантують безпеку дитини на дорозі в темну пору доби.
Тканина пройшла складні тести на зносостійкість і розриви, стійка до впливу зовнішніх чинників. Матеріал не блякне, зберігає свої властивості та естетичний зовнішній вигляд тривалий час. Фурнітура якісна, замки легко та плавно відчиняються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 155 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Бірюзовий |
| Об`єм | 6 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 23 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 399 ₴







