Рюкзак Kite K18-545XS-1 виконаний із поліестеру салатового кольору з яскравою підкладкою. Рюкзак — важливий аксесуар для дитини, адже він дає змогу почуватися дорослим, особливо з Бізнес-рюкзаком Kite.
М'які спинка та лямки сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет дитини, дарують відчуття комфорту та легкості.
Рюкзак складається з просторого відділення, передньої кишені на блискавці, 2 бічних і 3 внутрішніх кишень. Має 2 ущільнені ручки з фіксатором. Регульовані лямки та невелика вага, всього 255 г, роблять рюкзак необтяжливим для дитини.
Світловідбивні елементи гарантують безпеку дитини на дорозі в темну пору доби.
Тканина пройшла складні тести на зносостійкість і розриви, стійка до впливу зовнішніх чинників. Матеріал не блякне, зберігає свої властивості та естетичний зовнішній вигляд тривалий час. Фурнітура якісна, замки легко та плавно відчиняються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 255 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Салатний |
| Об`єм | 7 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір | Малий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 429 ₴









