В основі серії Коледж Лайн - учнів американських і англійських престижних вузів. Рюкзак Kite College Line K18-848L-1 виконаний з поліестеру темно-синього кольору з нашивкою у вигляді університетської емблеми і вертикальними ремінцями. Завдяки анатомічній спинці і безлічі кишень рюкзак зручний для навчання і щоденного активного використання.
Рюкзак Kite Education зовні:
• Анатомічна ущільнена спинка.
• М'які лямки - мінімізують тиск на плечі і спину.
• Нагрудний ремінь - забезпечує щільне прилягання рюкзака на спині, особливо в русі.
• Ручка-петля.
Рюкзак Kite Education всередині:
• 1 основне відділення з кишенею для ноутбука.
• 1 передня кишеня з органайзером.
• 2 бічних кишені.
Матеріал: міцний поліестер. Пройшов складні тести на зносостійкість і розриви, стійкий до зовнішніх впливів, не вигоряє. Надійна фурнітура - замки легко і плавно відкриваються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 695 г |
| Висота | 42.5 см |
| Глибина | 16.5 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 21 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 13 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L (145 - 175 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 959 ₴











