Серія Коледж Лайн поєднує модні тенденції з інтелегентним мінімалізмом. Рюкзак Kite College Line K18-850L-2 виготовлений із поліестеру чорного кольору та доповнений синіми акцентами, нашивкою у формі шведської емблеми та вертикальними ремінцями. Завдяки анатомічній спинці та безлічі кишень рюкзак зручний для навчання та повсякденного активного використання.
Рюкзак Kite Education зовні:
• Анатомічна ущільнена спинка.
• М'які лямки — мінімізують тиск на плечі та спину.
• Нагрудний ремінь — забезпечує щільне прилягання рюкзака до спини, особливо в русі.
• Ручка-петля.
Рюкзак Kite Education всередині:
• 1 основне відділення — застібається виворотно за допомогою 2 блискавок.
• Кишені: 2 передні, 2 бічні, 1 внутрішній — вміщує ноутбук.
• Передня верхня кишеня фіксується на прихованих магнітних кнопках.
Матеріал: міцний поліестер. Пройшов складні тести на зносостійкість і розриви, стійкий до зовнішніх впливів, не блякне. Фурнітура надійна — замки легко та плавно відчиняються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 575 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 22.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 13 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L (145 - 175 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 899 ₴











