Рюкзак Kite K18-887M виконаний з поліестеру синього кольору з коричневою окантовкою, має кольорову підкладку. Рюкзак створений для хлопців, які люблять носити рюкзак з-за його функціоналу і стежать за тенденціями моди.
Анатомічна ущільнена спинка і лямки правильної S-подібної форми сприяють щільному приляганню рюкзака на спині, мінімізують тиск на плечі і хребет, дарують відчуття комфорту.
Рюкзак складається з просторого відділень, 3 передніх, внутрішнього, 2 бічних кишень, куди легко вміщається пляшка з водою. Виріб має функціональний органайзер і ключницю, що дозволяє систематизувати і знаходити дрібні речі в рюкзаку.
Регульовані лямки і невелику вагу, всього 660 г, роблять виріб необтяжливим для користувача. Має прогумовану ручку-петлю. Світловідбиваючі елементи забезпечують безпеку людини в темний час доби.
Тканина пройшла складні тести на зносостійкість і розриви, стійка до впливу зовнішніх факторів. Якісна фурнітура, замки легко і плавно відкриваються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 660 г |
| Висота | 39.5 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 12 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M (130 - 145 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 679 ₴





