Рюкзак Kite K18-950L-1 з поліестеру сірого кольору з принтом, має яскраву підкладку. Рюкзак створений для дівчаток, які люблять носити рюкзак до школи, і стежать за тенденціями моди.
Анатомічна спинка з повітропроникними подушечками й анатомічні лямки правильної S-подібної форми сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет, дарують відчуття комфорту та легкості.
Рюкзак складається з 2 відділень, переднього, внутрішнього та 2 бічних кишень, куди легко поміщається пляшка для води. Передня кишеня обладнана органайзером, що дає змогу систематизувати та знаходити дрібні речі в рюкзаку. Регульовані лямки та невелика вага, всього 640 г, роблять виріб необтяжливим для користувача. Має м'яку ущільнену ручку, з'єднану з лямками.
Світловідбивні елементи гарантують безпеку людини в темну пору доби.
Тканина пройшла складні тести на зносостійкість і розриви, стійка до впливу зовнішніх чинників. Фурнітура якісна, замки легко та плавно відчиняються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 640 г |
| Висота | 47 см |
| Глибина | 20 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 30 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | від 13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L (145 - 175 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 869 ₴











