Рюкзак Kite K18-953L з м'якої приємної тканини з принтом. Рюкзак створений для них і ніжних дівчаток, які люблять рюкзаки з м'яким витонченим дизайном і стежать за тенденціями моди.
Ущільнена спинка з повітропроникними подушечками й анатомічні лямки правильної S-подібної форми сприяють щільному приляганню рюкзака до спини, мінімізують тиск на плечі та хребет, дарують відчуття комфорту та легкості.
Рюкзак складається з 2 відділень, переднього та 2 бічних кишень на блискавці, куди легко поміщається пляшка з водою, має ручку-петлю. Переднє відділення обладнане органайзером, що дає змогу систематизувати та знаходити дрібні речі в рюкзаку. Регульовані лямки з красивою вишивкою та невелика вага, лише 380 г, роблять виріб комфортним для користувача.
Надійна фурнітура виготовлена з якісного металу сріблястого кольору.
Рюкзак Beauty — це ний аксесуар для щоденного використання, який завжди тішитиме якістю та красою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 380 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 21 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | від 13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | L (145 - 175 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 739 ₴











