Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталки є улюбленими дитячими іграшками, так як краще за інших можуть розважити дитину. Каталка "Ведмедик" виконана в яскравих кольорах, має округлі форми деталей.
Також, для зручності малюка під час катання, конструкція передбачає наявність спинки. Каталка призначена для самостійного катання дитини, шляхом відштовхування ніжками. Порадує дитини та наявність сигналу на кермі.
Тримаючись за спинку каталки, дитина може штовхати її перед собою, удосконалюючи навички ходьби. Катання розвиває початкові руху і загальну координацію малюка, сприяє її фізичному розвитку.
Розмір упаковки: 56*28*29 см
Упакування: коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Полісся |
| Країна виробник | Білорусь |
| Висота | 47 см |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 56 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Машинка |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 549 ₴




