Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитині сподобається вивчати кольори в ігровому форматі з пазлом від Viga Toys! У наборі дерев'яні плитки для вибудовування колірних рядів. Розвивальні міні-пазли призначені для дітей переддошкільного віку від 18 місяців і старше.
Дерев'яний пазл-гра Viga Toys Вивчаємо кольори допоможе розвинути уважність і пам'ять, вміння підбирати і сортувати предмети за категоріями. Яскраві зображення потренують колірне сприйняття і логічне мислення. Дерев'яний пазл підходить для інклюзивної освіти та створення навчального середовища за методикою Монтессорі. Рекомендований для дитячих садків і центрів розвитку.
У комплекті є 2 кубики з кольоровими точками та інструкція з варіантами гри. Найпростіший спосіб – вибудувати з плиток за кольором 6 рядів.
Основна мета гри – пізнання світу. Діти люблять розглядати різнокольорові картинки, тому легко зацікавляться сортуванням дощечок. А якщо грати в компанії, можна розвинути навички спілкування та вирішення завдань.
Дерев'яні плитки розміром 5 х 5 х 0,5 см кожна виконані з якісної деревини зі згладженими і відшліфованими краями. Малюнки на дощечках – яскраві та чіткі, нанесені гіпоалергенними фарбами. Розвивальний дерев'яний набір відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості: американському ASTM, європейському EN71, як і вся продукція Viga Toys.
У комплекті 36 дерев'яних дощечок, 2 гральні кубики.
Дерев'яний пазл-гра Viga Toys Вивчаємо кольори допоможе розвинути уважність і пам'ять, вміння підбирати і сортувати предмети за категоріями. Яскраві зображення потренують колірне сприйняття і логічне мислення. Дерев'яний пазл підходить для інклюзивної освіти та створення навчального середовища за методикою Монтессорі. Рекомендований для дитячих садків і центрів розвитку.
У комплекті є 2 кубики з кольоровими точками та інструкція з варіантами гри. Найпростіший спосіб – вибудувати з плиток за кольором 6 рядів.
Основна мета гри – пізнання світу. Діти люблять розглядати різнокольорові картинки, тому легко зацікавляться сортуванням дощечок. А якщо грати в компанії, можна розвинути навички спілкування та вирішення завдань.
Дерев'яні плитки розміром 5 х 5 х 0,5 см кожна виконані з якісної деревини зі згладженими і відшліфованими краями. Малюнки на дощечках – яскраві та чіткі, нанесені гіпоалергенними фарбами. Розвивальний дерев'яний набір відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості: американському ASTM, європейському EN71, як і вся продукція Viga Toys.
У комплекті 36 дерев'яних дощечок, 2 гральні кубики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 44505 |
| Вага | 0.39 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, метал |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 5 х 5 х 0,5 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510445058 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 9 ₴









