Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Допоможіть малюкові вивчити геометричні фігури з набором логічних пазлів від Viga Toys. Гра з міні-пазлами сподобається дітям переддошкільного віку від 18 місяців.
Із дерев'яним пазлом-грою Viga Toys Вивчаємо форми дитина поліпшить уважність, логічне мислення і пам'ять. Збирання розвивального пазла тренує зорово-моторну координацію і знайомить із геометрією. Набір підходить для навчання за методикою Монтессорі, а також інклюзивної освіти.
Простий спосіб гри: вибудувати 5 рядів плиток із малюнками предметів за формою: трикутні, круглі, квадратні, прямокутні та у вигляді трапеції. У комплекті 2 гральні кубики та інструкція з варіантами правил.
Зрозумілі ігри, спрямовані на розвиток навичок малюка – цікава форма навчання. Дитина підвищить рівень інтелекту, дізнається про геометричні фігури, задіє уяву. Набір дерев'яних пазлів підходить і для групи дітей: разом вони зможуть вирішувати головоломки і спілкуватися.
Дерев'яні плитки розміром 5 х 5 х 0,5 см з набору мають гладкі закруглені краї. Це забезпечує максимальну безпеку і комфорт під час ігор. Чіткі та яскраві картинки нанесені за допомогою гіпоалергенних барвників. Розвивальна дерев'яна іграшка відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості: американському ASTM, європейському EN71.
У комплекті 35 дерев'яних плиток із картинками і 2 гральні кубики.
Із дерев'яним пазлом-грою Viga Toys Вивчаємо форми дитина поліпшить уважність, логічне мислення і пам'ять. Збирання розвивального пазла тренує зорово-моторну координацію і знайомить із геометрією. Набір підходить для навчання за методикою Монтессорі, а також інклюзивної освіти.
Простий спосіб гри: вибудувати 5 рядів плиток із малюнками предметів за формою: трикутні, круглі, квадратні, прямокутні та у вигляді трапеції. У комплекті 2 гральні кубики та інструкція з варіантами правил.
Зрозумілі ігри, спрямовані на розвиток навичок малюка – цікава форма навчання. Дитина підвищить рівень інтелекту, дізнається про геометричні фігури, задіє уяву. Набір дерев'яних пазлів підходить і для групи дітей: разом вони зможуть вирішувати головоломки і спілкуватися.
Дерев'яні плитки розміром 5 х 5 х 0,5 см з набору мають гладкі закруглені краї. Це забезпечує максимальну безпеку і комфорт під час ігор. Чіткі та яскраві картинки нанесені за допомогою гіпоалергенних барвників. Розвивальна дерев'яна іграшка відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості: американському ASTM, європейському EN71.
У комплекті 35 дерев'яних плиток із картинками і 2 гральні кубики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 44506 |
| Вага | 0.39 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, метал |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 5 х 5 х 0,5 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510445065 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 547 ₴









