Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб познайомити дитину зі сприйняттям навколишнього світу, зберіть разом розвивальний пазл від Viga Toys. У дерев'яному пазлі-грі Viga Toys Органи почуттів малюкові потрібно вибудувати 5 рядів картинок, пов'язаних зі слухом, зором, нюхом, дотиком, смаком. Гра підійде дітям переддошкільного віку від 18 місяців.
Сортуючи зображення, малюк підвищить рівень інтелекту, потренує пам'ять, уважність, розвине мислення. Дерев'яний пазл поліпшить уяву, бо дитина щоразу уявлятиме собі намальований об'єкт і те відчуття, яке він викликає. Набір підходить для методики Монтессорі, для інклюзивної освіти, а також рекомендований для дитячих садків і центрів розвитку.
Малюкам подобається розглядати картинки в книжках. Із розвивальним дерев'яним пазлом від Viga Toys дитина самостійно складати ряди зображень, грати з ними, тренуючи фантазію. Набір підійде і для групи, де діти зможуть спілкуватися і підвищувати свої соціальні навички. Гральні кубики в комплекті та інструкція дадуть більше варіантів для гри.
Розмір деталей із картинками 5 х 5 х 0,5 см. Матеріал елементів набору – дерево. Усі краї ретельно згладжені та відшліфовані. Зображення на плитках чіткі та яскраві, виконані гіпоалергенною фарбою. Навчальний пазл відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: американському ASTM, європейському EN71, як і вся продукція Viga Toys.
У комплекті 35 дерев'яних плиток із картинками і 2 гральні кубики.
Сортуючи зображення, малюк підвищить рівень інтелекту, потренує пам'ять, уважність, розвине мислення. Дерев'яний пазл поліпшить уяву, бо дитина щоразу уявлятиме собі намальований об'єкт і те відчуття, яке він викликає. Набір підходить для методики Монтессорі, для інклюзивної освіти, а також рекомендований для дитячих садків і центрів розвитку.
Малюкам подобається розглядати картинки в книжках. Із розвивальним дерев'яним пазлом від Viga Toys дитина самостійно складати ряди зображень, грати з ними, тренуючи фантазію. Набір підійде і для групи, де діти зможуть спілкуватися і підвищувати свої соціальні навички. Гральні кубики в комплекті та інструкція дадуть більше варіантів для гри.
Розмір деталей із картинками 5 х 5 х 0,5 см. Матеріал елементів набору – дерево. Усі краї ретельно згладжені та відшліфовані. Зображення на плитках чіткі та яскраві, виконані гіпоалергенною фарбою. Навчальний пазл відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: американському ASTM, європейському EN71, як і вся продукція Viga Toys.
У комплекті 35 дерев'яних плиток із картинками і 2 гральні кубики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 21 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 44507 |
| Вага | 0.39 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, метал |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, див | 5 х 5 х 0,5 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510445072 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 547 ₴










