Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доска магнитно-маркерная двусторонняя с картой мира предназначена для складывания карты с географическими объектами из фигурок в комплекте (106 шт.), а также рисования или письма маркером с обратной стороны (маркер в наборе).
Материал: дерево, металл. Толщина фигурок 3 мм. Можно легко повесить на стену.
Для изготовления использована качественная древесина и безопасные красители. Все края и детали тщательно отшлифованы. Набор соответствует стандартам безопасности и качества: европейскому EN71, американскому ASTM, как и вся продукция Viga Toys.
Розвиток: географія, лист, малювання, уважність, пам'ять, просторове мислення, інтелект.
Підходить для інклюзивного виховання, використання в школах, дитячих садках та центрах розвитку.
Материал: дерево, металл. Толщина фигурок 3 мм. Можно легко повесить на стену.
Для изготовления использована качественная древесина и безопасные красители. Все края и детали тщательно отшлифованы. Набор соответствует стандартам безопасности и качества: европейскому EN71, американскому ASTM, как и вся продукция Viga Toys.
Розвиток: географія, лист, малювання, уважність, пам'ять, просторове мислення, інтелект.
Підходить для інклюзивного виховання, використання в школах, дитячих садках та центрах розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тематика | Географія |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 74 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44508EN |
| Вага | 3.9 кг |
| Вага (кг) | 3 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 108 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Оброблені упаковки | Пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510445089 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 2 035 ₴








