Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна каталка Viga Toys Собачка – це сучасна розвивальна іграшка для малюків від 18 місяців, вироблена у вигляді симпатичного песика зі шнурком на колесах. Виконана в стриманому стилі – з екологічних матеріалів, у спокійних тонах (сірий, білий, бежевий).
Тулуб складається з двох частин, з'єднаних шарнірним кріпленням, завдяки чому каталка стійка при поворотах. Крім того, іграшка оснащена 4 масивними колесами для кращої стійкості. Дитина може возити її за шнурок, поступово покращуючи координацію рухів і фізичні якості. При цьому малюк буде більше рухатися, вдосконалюючи навички ходьби. Він зможе розвинутися також психологічно – стати більш самостійним, відповідальним, впевненим у собі. Це звільнить батькам руки і дозволить спокійно гуляти з дитиною далі від дому.
Дерев'яна каталка Viga Toys Собачка вирізняється надійною конструкцією і простим лаконічним дизайном. Вона виготовлена з деревини високої якості, відповідає авторитетним стандартам безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM. Усі деталі ідеально відшліфовані та пофарбовані безпечними для здоров'я фарбами. Розмір каталки: 18 х 12 х 7 см.
Тулуб складається з двох частин, з'єднаних шарнірним кріпленням, завдяки чому каталка стійка при поворотах. Крім того, іграшка оснащена 4 масивними колесами для кращої стійкості. Дитина може возити її за шнурок, поступово покращуючи координацію рухів і фізичні якості. При цьому малюк буде більше рухатися, вдосконалюючи навички ходьби. Він зможе розвинутися також психологічно – стати більш самостійним, відповідальним, впевненим у собі. Це звільнить батькам руки і дозволить спокійно гуляти з дитиною далі від дому.
Дерев'яна каталка Viga Toys Собачка вирізняється надійною конструкцією і простим лаконічним дизайном. Вона виготовлена з деревини високої якості, відповідає авторитетним стандартам безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM. Усі деталі ідеально відшліфовані та пофарбовані безпечними для здоров'я фарбами. Розмір каталки: 18 х 12 х 7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 18 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51614 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей, цемес. | 18 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | сірий, білий, бежевий |
| Штрихкод | 6934510516147 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 11 ₴




