
Дерев'яний пазл Viga Toys Англійський алфавіт, великі літери (58543)
348 ₴
- В наявності
- Код: 58543
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл Viga Toys Англійський алфавіт – навчальна іграшка для малюків від 3 років, рекомендована для занять за методикою Монтессорі. Може використовуватися як удома, так і в дитячих садках, центрах розвитку, школах.
Пазл містить дошку-основу з 26 виїмками у вигляді великих літер англійського алфавіту. Усередині кожного поглиблення є картинка-підказка з підписаним зображенням предмета на цю букву. Завдання дитини – правильно співвіднести літери і вставити їх у виїмки на основі.
Цей дерев'яний розвивальний пазл дозволяє не лише вивчати з дитиною літери, а й складати слова. Такі заняття закладають основи читання і згодом значно спрощують життя батькам і педагогам. Дитина краще вчиться, легше запам'ятовує нове.
Пазл для навчання – чудовий дидактичний матеріал для занять англійською мовою. Із ним набагато простіше освоїти алфавіт і вивчити перші слова.
Для початку можна давати дитині букви і просити її знайти для них місце по формі на підставці. При цьому вимовляючи їх назви. Далі, у міру запам'ятовування, можна просити малюка знайти букву, виходячи вже з її назви. А потім перейти до складів і слів.
Дерев'яний пазл Viga Toys Англійський алфавіт виготовлений у відповідності зі стандартами якості та безпеки дитячих іграшок: EN71, ASTM. Кожна деталь ретельно відшліфована і пофарбована безпечними фарбами на водній основі. Розмір пазла: 30 х 23 х 1 см.
Пазл містить дошку-основу з 26 виїмками у вигляді великих літер англійського алфавіту. Усередині кожного поглиблення є картинка-підказка з підписаним зображенням предмета на цю букву. Завдання дитини – правильно співвіднести літери і вставити їх у виїмки на основі.
Цей дерев'яний розвивальний пазл дозволяє не лише вивчати з дитиною літери, а й складати слова. Такі заняття закладають основи читання і згодом значно спрощують життя батькам і педагогам. Дитина краще вчиться, легше запам'ятовує нове.
Пазл для навчання – чудовий дидактичний матеріал для занять англійською мовою. Із ним набагато простіше освоїти алфавіт і вивчити перші слова.
Для початку можна давати дитині букви і просити її знайти для них місце по формі на підставці. При цьому вимовляючи їх назви. Далі, у міру запам'ятовування, можна просити малюка знайти букву, виходячи вже з її назви. А потім перейти до складів і слів.
Дерев'яний пазл Viga Toys Англійський алфавіт виготовлений у відповідності зі стандартами якості та безпеки дитячих іграшок: EN71, ASTM. Кожна деталь ретельно відшліфована і пофарбована безпечними фарбами на водній основі. Розмір пазла: 30 х 23 х 1 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58543 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 17 |
| Логічне мислення | 1 |
| Милосердя | 1 |
| Оброблені упаковки | Пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Алфавіт і лист |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510585433 |
| ы | Viga Toys |
- Ціна: 348 ₴



